Meist

Ethel Etno OÜ tegeleb aastast 2020 kvaliteetsete ehete müügiga. Tootevalik on meil suur ja mitmekesine. Meie sooviks on pakkuda klientidele kvaliteetseid tooteid soodsa hinnaga. Soovime, et kõik naised saaksid endile lubada kauneid ja kvaliteetseid ehteid „nii madala kui võimalik ja nii kõrge kui vajalik„ hinnaga!

Ole sa noor või vana, ehted tõstavad naise enesekindlust ja kõigis meis on peidus printsess, kes soovib ennast ilusana tunda. Meie ise jumaldame Swarovski kristallide sära ja soovime seda pakkuda ka kõikidele meie klientidele. Lisaks Swarovski kristallidest ehetele on meie tootevalikus väga suur osakaal kullaga kaetud ehetel- ehted on 525 kullaga 7 korda tugevkullatud. Ehete võlu on selles, et kuld ei tuhmu ja ehted näevad veel aastaid hiljem väga kaunid välja.

Suur osakaal Swarovski kristallidest ehetel ja sügavkullatud ehetel on MIX and MATCH kombinatsioonidel. Erinevatele baasrõngastele on võimalik osta lõputult erinevaid ripatseid. Ainult ripatseid vahetades on võimalik kombineerida erinevaid kõrvarõngaid.

Ka oleme oma tootevalikut suurendanud poolvääriskividest ja mageveepärlitest ehetega. Kõik ehted on meie endi disainitud. Püüame luua erinevaid ja isikupäraseid kombinatsioone. Poolvääriskivid on tuntud oma teraapiliste omaduste pärast, nendesse on talletatud Universumi vägi, jõud ja tasakaal.

Kliendi rahulolu on meile äärmiselt oluline ja soovime, et iga klient oleks peale ostu sooritamist rahul ja õnnelik.

Oleme oma klientidele abiks otsustamisel ja vajadusel aitame kingituste valimisel ja toodete kombineerimisel.